© Her hakkı saklıdır

Bu blogda kullanılan her türlü yazı ve günümüze ait tarafımdan çekilen, tarafımdan internet üzerinde paylaşılmış tüm fotoğrafların her hakkı saklıdır. Herhangi bir yerde kullanıyor olmanız telif ödemenizi gerektirir. Yapabileceğiniz en fazla şey ilgili yazıya, fotoğrafa link vermek olabilir.

Tarafıma ait olmayan, internet üzerinden derlenen eski ve arşiv fotoğrafları telif kontrolü sonrasında siteye yüklenmektedir, telif hakkı olmayanlar seçilmektedir; bilindiği takdirde kaynak ve yıl bilgileri eklenmektedir; istediğiniz gibi kopyalayabilirsiniz. Eğer telif hakkı gerektiren bir fotoğrafı kullanıyorsam uyarı olduğu takdirde hemen kaldırabilirim.  

Yazıları yazarken başta Dünden Bugüne İstanbul Ansiklopedisi olmak üzere kitabî kaynaklardan faydalanmaktayım. Ancak zaman zaman çelişkilerle karşılaştığım da olduğundan, gerek kaynaklardan ötürü, gerekse hem yazılarda şahsen benim yaptığım hataları; hem de eski fotoğrafların tarihlendirilmesinde hatalar görürseniz lütfen doğru bilgiyi kaynağı ile birlikte tarafıma iletebilir misiniz?

Caner Cangül
ccangul (at) gmail.com